Puppingtons Pod- z pętlą - rozmiar L

Producent: Puppingtons
89,00 zł
Kolor
Ilość

PUPPINGTON POD L - średnica 9cm

Niesamowicie stymulujące zabawki, idealne do interaktywnego treningu opartego na nagrodzie oraz zabawy. Fantastycznie pomagają w budowaniu motywacji. Idealna do stosowania jako nagroda "na odległość". 

Puppingtons mają jasną, miękką neoprenową powłokę zewnętrzną i miękkie czarne płótno wewnątrz, dzięki czemu są super bezpieczne i miękkie do złapania, ale nadal trwałe. Są lekko wypchane nietoksyczną tkaniną. Trzy płatki mają wewnątrz rzep, który utrzymuje zabawkę zamkniętą, ale pozwalają psu na jej otwarcie i dostanie się do smakołyków schowanych w środku. Na środku zabawki znajduje się miejsce, które można wypełnić ulubionymi przysmakami Twojego psa. Psy mogą raz po raz otwierać zabawkę, aby dostać się do ukrytych wewnątrz smakołyków, zaspokajając ich naturalny instynkt łowiecki.

Zabawka jest zaprojektowana do wielokrotnego otwierania, ale nie jest gryzakiem. Dlatego nie zostawiaj jej psu do zabawy bez nadzoru. 

Po zakończonym treningu pozostaw otwartą do wyschnięcia. W razie zabrudzeń przetrzyj wilgotną szmatką. Nie zalecamy prania w pralce.

Puppingtons z pętlą są zaprojektowane, aby można było dołączyć do nich linkę amortyzującą - dostępna w naszym sklepie. Dzięki zastosowaniu linki istnieje możliwość rzucenia zabawki na większą odległość. 

2020-08-17

Specyficzne kody

ean13
000327
upc
000327
chat Komentarze (0)

Galeria

Brak zdjęć

Zobacz także

Alpha Spirit - Przysmaki...

Alpha Spirit - Przysmaki dla psa - kostka Indyk

Cena 4,49 zł
Przysmak- Wieprzowe Kęski -...

Przysmak- Wieprzowe Kęski - Wiejska Zagroda

Cena 10,00 zł
Miska spowalniająca...

Miska spowalniająca jedzenie - zielona - BECO

Cena 53,50 zł
Linka z amortyzatorem do...

Linka z amortyzatorem do Puppingtons

Cena 39,99 zł
Puppingtons Pod - z pętlą -...

Puppingtons Pod - z pętlą - rozmiar S

Cena 79,00 zł
Puppingtons Pod -  bez...

Puppingtons Pod - bez pętli - rozmiar L

Cena 89,00 zł